VILLAMOS TERVEZŐ, PROGRAMOZÓ

Villamostervező munkatársat keresünk cégünkhöz, teljes munkaidőben.

Feladata

    • Új automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése, programjának megírása
    • Régi gépek modernizálásának a tervezése, programjának megírása
    • Már üzembe helyezett berendezések vezérlésének fejlesztése, hibaelhárítása

Elvárás

    • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
    • Minimum középszintű műszaki végzettség
    • Önálló munkavégzés
    • B kategóriás jogosítvány

Előny

    • Tervezői jogosultság
    • EPLAN ismerete
    • Mérnöki diploma
    • 3-5 év tapasztalat
    • Székesfehérvár vagy környéki lakóhely

Állás, munka területe(i)

    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Címünk

8000 Princip Kft. Székesfehérvár, Had utca 7-9.

Elsősorban Székesfehérvár környékiek jelentkezését várjuk.
Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a principkft[kukac]gmail.com email címen lehet vagy telefonon: +36 30 204 6979 -es számon.

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Munkatársat keresünk cégünk adminisztrációs tevékenységének ellátására, teljes munkaidőben.

Feladatok

    • Irat- és dokumentumkezelés
    • Postázás, kimenő és bejövő küldemények és dokumentumok iktatása, kezelése
    • Nyilvántartások vezetése
    • Határidők nyomon követése, betartása
    • Telefonos ügyintézés
    • Munkaügyi nyilvántartások és adminisztráció
    • Bejövő és kibocsájtott számlák kezelése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások

    • Legalább középfokú végzettség
    • Jó kommunikációs készség
    • Önálló és precíz munkavégzésre való képesség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
    • Angol nyelvtudás

Előnyök

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Címünk